Meist

TEE TULEVIKKU – laste ja täiskasvanute loomingu ning enesearendamise keskus

Kõik ühes

Teil pole vaja joosta ühest klubist teise, et tegeleda joonistamisega ühes koolis ning õppida keeli teises. Seda kõike saate teha ühes kohas – meie koolis!

Teil ei teki probleeme sellega, et mida teha ise sellel ajal, kui laps on tund aega koolis. Kas on mõistlik kulutada 15 minutit kojusõiduks ja siis jälle tagasi? Või minna  20-ks minutiks kaubanduskeskusesse, kus sa ei jõua tegelikult mitte midagi teha. Selle asemel võite registreerida lapse mitmeks tunniks järjest ning seeläbi kulutada ka omaenese aega efektiivsemalt.

Tunnid lastevanematele

Teil on võimalus valida ka endale tegevus vastavalt soovile ning veeta kvaliteetaega sel ajal, kui teie laps õpib tundides midagi uut ja arendab oma andeid ja võimeid.

Lisaks suurele kursuste valikule organiseeritakse soovijatele erinevaid meistriklasse.

Lastetuba

Kui teil peaks tekkima probleemid sellega, et jõuda lapsele õigeaegselt järele, pole vaja muretseda. Laps ootab teid lastetoas.

Ka vahetundide ajal võivad lapsed veeta aega lastetoas. See on tasuta.

 

Igas grupis on mitte vähem kui kolm last

Töötame ka sellisel juhul, kui grupid pole täielikult komplekteeritud ja seal on vaid kolm last.

Külaliste tuba

Kui soovite oodata last meie keskuses, siis on teie käsutuses ooteruum. Seal on võimalus suhelda teiste lastevanematega, puhata, juua teed või kohvi, vaadata ajakirju, kasutada tasuta internetti.

Me asume kesklinnas

Kool asub kesklinnas aadressil Rävala pst. 8. Meie juurde on mugav sõita suvalisest linnaosast.

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!